tr

Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap
tr

Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Bilgi Ve Verilerin Kullanımına İlişkin Koşul Ve Şartları Tespit Etmektir.

Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, www.pervaturizm.com sitesinin (Bundan böyle kısaca “Site” olarak anılacaktır) kullanıcılarına ait bilgi ve verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.

Perva Turizm, Site’nin kullanımı sırasında kendisine temin edilen veya kendisi tarafından edinilen bilgileri, işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam doğrultusunda bilmesi gereken çalışanları, alt yüklenicileri ve bağlı kuruluşlarına ifşa edebilecek, bunlar dışında üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır. Site içerisinde yer alan e-bülten üyeliğine kayıt olunması ilePerva Turizm tarafından formla birlikte Kullanıcı’nın formu gönderdiği tarih-saat bilgisi, benzersiz IP adresi ve kullandığı bilgisayarın tarayıcı bilgisi, versiyonu, ekran çözünürlüğü gibi anonim bilgiler kaydedilmektedir.

Söz konusu bilgiler, Kullanım Koşulları’nda belirtilen hallerin dışında, Kullanıcı ile Kullanıcı’ya sağlanan hizmetlere ilişkin temas kurmak veya Kullanıcı’nın Site’yi kullanımı ile ilgili tecrübesini iyileştirmek (mevcut hizmetlerin geliştirilmesi, yeni hizmetler oluşturulması ve kişiye özel hizmetler sunulması gibi) amacıyla kullanılabileceği gibi, Kullanıcı’nın kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapma, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında bulunma amacıyla da kullanılabilecektir.

Perva Turizm, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site’ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda,Perva Turizm’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 
Perva Turizm, yukarıda anılan amaçlarla ilgili verileri Kullanıcı’nın bulunduğu ülke dışında dünyanın herhangi bir yerinde bulunan sunucularına (sunucular kendisine, bağlı şirketlerine veya alt yüklenicilerine ait olabilir) aktarma hakkına sahiptir.

Site üzerinden başka site ve uygulamalara link verilmesi mümkün olup,Perva Turizm bu site ve uygulamaların gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Perva Turizm, işbu Gizlilik Politikası’nı dilediği zaman değiştirebilir. Eğer Gizlilik Bildiriminde yer alan koşulların geliştirilmesi konusunda fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız iletisim@pervaturizm.com adresi üzerinden görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak bu durum Gizlilik Bildirimi ile bağlı olmadığınız veya burada yer alan koşulları kabul etmediğiniz veya uymak zorunda olmadığınız anlamına gelmez.

Perva Turizm’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri Site’de güncel Gizlilik Politikası’nın yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır. Gerçekleşen değişiklikleri düzenli aralıklarla takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Site kullanıcılarına ayrıca veya tek tek bir bilgilendirmede bulunmaz.

En Uygun Fiyatlar

Perva Turizm olarak sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyat garantisiyle sizlere ulaştırıyoruz.

Kalite Güvencesi

Bizi tercih eden tüm misafirlerimiz bilir ki en kaliteli tesisler her zaman Perva Turizm’dedir.

%100 Güvenli Alışveriş

SSL sunucu sertifikalı ve gelişmiş yazılım alt yapımız ile 100% güvenli alışveriş hizmeti sunuyoruz.

En iyi Tesisler

Müşterilerimiz için sunduğumuz tüm hizmetlerde her zaman en iyi tesisler titizlikle seçilmektedir.