Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

ALAÇATI OT FESTİVALİ 1 GECE 2 GÜN

(0 Review)
Fırsat
Sadece325 ₺
Fırsat
Sadece325 ₺

Güvenli Satın Al

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

439
Kontenjan : 40
Tur Detayları

Tur Tarihi: 06.07.04.2018

Kalkış Yeri: SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY VELİKÖY ÇORLU VELİMESE SİLİVRİ MALL OFF

 

1.GÜN: 08 NİSAN 2017: ALAÇATI-OT FESTİVALİ ETKİNLİKLERİ-ÇEŞME

Siz degerli misafirlerimizin katılımlarıyle PERVA TURİZM araç  içi ikramları eşliğinde  Alaçatı’ya hareket. Efsaneye göre, Alaçatı’da 1001 çeşit ot yetişirmiş, ancak bu otları kimse tek başına toplayamazmış. Bu efsanenin sırrını çözmek amacı ile, Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği koordinasyonunda, Çeşme Belediyesi’nce düzenlenecek  Alaçatı Ot Festivaline katılıyoruz. Alaçatı doğasının zenginliği, otlarının çeşitliliğini tanıtmak ve bu otlarla pişirilen geleneksel yemeklerin kaybolmaması için düzenlenen festivalde, Alaçatı’ya özgü otların toplanarak, biribirinden leziz yemekler yapılıyor. Festivalde her sene farklı pişirilecek bir otun ana teması bulunmaktadır. Festival boyunca bu yılın ana teması olacak olan, pişirilecek ot ile yapılmış yemekler yarışacaktır. katılacağımız festivalde, Alaçatı’nın Arnavut kaldırım taşı ile dar kaplı Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarlarda, çoşkun kalabalığın içerisinde yerlerimizi alıp, üreticilerin otlu stantlarını, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. Tanınmış gurmelerin yemeklerinden ve festivale katılan yarışmacıların yaptığı ve Festival Komitesi tarafından sağlanan stantlarda ücret karşılığında servise sunulacak yemeklerin tadımını yapma imkânımız olacak. Akşam  rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra, otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

 

 

 

 2.GÜN: 09 NİSAN 2017: İZMİR-KONAK MEYDANI-SAAT KULESİ-ASANSÖR-AYVALIK-CUNDA ADASI-ŞEYTAN SOFRASI-ÇERKEZKÖY
 Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında Ege denizinin lacivertten turkuaza tüm renkleriyle denizin kara ile iç içe olduğu koyları, plajları ve termal kaynaklarıyla bir dantel gibi Türkiye’nin üçüncü büyük çağdaş kenti İzmir’i gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız olan tarihi asansör, 1907 yılında yaptırılan birinden diğerine 155 basamakla ulaşılan iki semt arasında hızlı ve kolay ulaşım sağlama amacıyla yaptırılmıştır. Konak meydanında bulunan tarihi saat kulesini görüyoruz. Konak, İzmir’in kültür, sanat ve eğlence merkezlerinden biridir. Kemeraltı Çarşında serbest zaman veriyoruz. Öğleden sonra Cunda (Alibey) Adasına gidiyoruz. Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda yürüyüş yapıyoruz. Göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık Adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada Şeytanın Ayak İzini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adasının da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken çaylarımızı yudumluyoruz. Gezimizin sonunda Çerkezköy ’e dönmek üzere dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki PERVA TURİZM turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

Ziyaret Edilecek Yerler

Fiyata Dahil Hizmetler

* Lüks araçla Ulaşım
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre gezileri
*4* Otelde 1 gece otelde yarım pansiyon konaklama
(akşam yemeği+sabah kahvaltısı) (Marlight Boutique Hotel)
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm öğlen yemekleri
İlk gün sabah kahvaltısı
*Tüm yemeklerde alınan içecekler
*Tüm özel harcamalar
*Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

En Uygun Fiyatlar

Kalite Güvencesi

%100 Güvenli Alışveriş

En iyi Tesisler