Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

EGENİN GİZLİ KÖYLERİ 1GECE 2 GÜN

(0 Review)
Fırsat
Sadece325 ₺
Fırsat
Sadece325 ₺

Güvenli Satın Al

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

462
Kontenjan : 40
Tur Detayları

Tur Tarihi: 28.04.2018

Kalkış Yeri: SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY VELİKÖY ÇORLU VELİMESE SİLİVRİ MALL OFF

 

1.GÜN: KEMALPAŞA KIMIZ ÇİFTLİĞİ–BONCUK KÖYÜ–KULA–KULADOKYA–KULA EVLERİ–KENAN EVREN EVİ

 Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz ikramlarımız eşliğinde İzmir’e yolculuk ediyoruz. Sabah saatlerinde kahvaltı için mola veriyoruz.(Ekstra) Kırgızistan’dan Türkiye’ye gelen bir Türk ailesinin oluşturduğu Orta Asya Türk Kültürü’nün ve Geleneklerin yansıtıldığı Otağı geziyoruz. Arzu eden misafirlerimiz burda kımızın tadına bakabilir veya ata binebilir (Ekstra) Ardından asıl adı Kurudere Köyü ya da köy halkının çoğunun önemli geçim kaynağı olan Nazar Boncuğu üretimine istinaden Boncuk Köy olarak adlandırılan köyümüze uğruyoruz. Köy halkının kendi evlerinde ürettiği nazar boncuklarının şekil verildiği fırınları yerinde görerek alışverişimizi yapıyoruz. Serbest zaman sonrası Antik Çağ’da, Yanık ülke olarak adlandırılan Kula’ya ulaşıyoruz. Kula şehir merkezinde Tarihi Osmanlı evleri, kanalları, restore edilerek turizme kazandırılan eski bir Kula Konağı olan Kenan Evren Etnografya Müzesini gezdikten sonra alışverişimizi yapacağımız eski çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Anadolu’nun en genç volkanik oluşumunun bulunduğu Kapadokya benzeri peri bacaları, volkanik konileri göreceğimizi Kuladokya bölgesi olarak bilinen jeopark alanını geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Kuşadası’da bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.

2.GÜN: SÖKE-DOĞANBEYLİ KÖYÜ-DİLEK YARIMADASI MİLLİ PARK-ŞİRİNCE-ESKİ RUM EVLERİ-ŞİRİNCE ŞARAPLARI-AYASULUK KALESİ VE TEPESİ-TİRE-ÖDEMİŞ-BİRGİ-ÇERKEZKÖY

  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Söke’ye bağlı geçmişteki ismi Domatia olan günümüzdeki ismi Doğanbeyli’ye hareket ediyoruz. Köyümüzde ilk olarak Dilek Yarımadası Milli Parkına ait müzeyi ziyaret edip, milli park hakkında slayt gösterisi izleyip ve bilgi alarak, tarihi dokusunu koruyan köy içinde kısa bir tur yapıyoruz. Serbest zaman sonrası köyden güzel anılarla şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk’a geçiyor. Burada Selçuk Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini panaromik gördükten sonrasında Tire’ye hareket ediyoruz. Tire de çarşısını gezerek turumuza başlıyoruz,

 zanaatların son örneklerini ( Keçecilik, Urgancılık, Nalıncılık, Semercilik, Saraçlık ve Yorgancılık ) ustalarını tezgâhları başında görerek bilgi alıyoruz, sonrasında çay ve kahve içmek için serbest zaman vereceğimiz Dere Kahvesine uğruyoruz. Tire gezimiz sonrası Müze kent olan ve hayran kalacağınız Birgi’ye hareket ediyoruz. Birgi’de ilk olarak bizleri yaşam ve ölümün iç içeliğini gösteren “ Güneş ve Selvi” ağacını görüyoruz. Sonrasında Türk Konak Mimarisinin örneklerinden Çakırağa Konağı, bazilikal tipte yapılmış kare planlı halk arasında Aslanlı Camii olarak bilinen Ulu Camii, Sultan Şah Türbesi’ni gördükten sonra yöreye özgü Dokuma Atölyelerini buradaki Yöreye Özgü Ürün Alış Verişinin sonrasında kentten ayrılmadan önce yöreye özgü bir ev olan Andaç Evinde verilen çay molamızın ardından Ödemiş’e doğru yol alıyoruz. Ödemiş kent turumuzun ardından  Çerkezköy’e hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki PERVA TURİZM turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaret Edilecek Yerler

Fiyata Dahil Hizmetler

* Lüks Araçla Ulaşım
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*4* Otelde 1 gece otelde yarım pansiyon konaklama
(akşam yemeği+sabah kahvaltısı)
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm öğlen yemekleri
*Tüm yemeklerde alınan içecekler
*Tüm özel harcamalar
*Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

En Uygun Fiyatlar

Kalite Güvencesi

%100 Güvenli Alışveriş

En iyi Tesisler