Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU 1GECE 2 GÜN

(0 Review)
Fırsat
Sadece275 ₺
Fırsat
Sadece275 ₺

Güvenli Satın Al

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

520
Kontenjan : 40
Tur Detayları

Tur Tarihi: 23.03.2018 ÇIKIŞLI

Kalkış Yeri: SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY VELİKÖY ÇORLU VELİMESE SİLİVRİ MALL OFF

 

 

1.GÜN -KENT PARK-ODUN PAZARI EVLERİ-CAM MÜZESİ-BALMUMU MÜZESİ-KURTULUŞ MÜZESİ-ATLI HAN-KURŞUNLU KÜLLİYESİ-PORSUK ÇAYI-DEVRİM ARABASI-GENÇLİK MERKEZİ-SAZOVA PARKI-ESKİŞEHİR
  Belirtilen doktalardan buluştuktan sonra eskişehire hareket  sabah saatlerinde Anadolu’nun son yıllarda Modern Şehircilik ve Kültür ve Festival Kenti kimliği ile içinden nehir geçme özelliği ile yıldızı parlayan ve merak edilen kenti Eskişehir’e varıyoruz. Sabah saatinde Eskişehir’de ki ilk durağımız Kent Park oluyor. Burada dileyen misafirlerimiz kahvaltı yapabilir.(Ekstra) Kent Park, Porsuk Çayı boyunca uzanan, yaklaşık 270 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş. 20 bin metrekarelik bir gölet. 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odun pazarı evlerini geziyoruz. Her biri birer tarih olan ve o eski yaşantıyı gözlerinizin önünde canlandıran tarihi konaklar arasında dolaşırken, kendinizi Osmanlı dönemindeymiş gibi hissedeceksiniz. Türkiye’de bilinen ilk Modern Cam Müzesini, birbirinden güzel cam eserleri görüp fotoğrafladıktan sonra Yılmaz Büyükerşen’in yıllar boyunca yaptığı eserlerin sergilendiği Balmumu müzesini ziyaret ediyoruz. Kurtuluş Müzesini geziyoruz. Atlı Han (Geleneksel El Sanatları Çarşısı) da Lüle taşı yapım ve satım atölyelerini görüyor ve burada serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Kurşunlu Külliyesi’ni (Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan), 150 yıllık bir tarihe sahip Eskişehir Mevlevi Hanesini ziyaret ediyoruz. Porsuk Çayı kıyısında serbest zaman veriyoruz. Türkiye’mizin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim Arabasını görüyoruz. Eski Hal Binasını (Gençlik Merkezi) geziyoruz. Sazova Parkında (Bilim,Sanat ve Kültür Parkı) serbest zaman veriyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeği.

2.GÜN: BEYPAZARI-HIDIRLIK TEPESİ-KURŞUNLU ve İNCİRLİ CAMİİ-GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISI-ÇERKEZKÖY
  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Osmanlının izlerini taşıyan şirin ilçemiz, Beypazarı’na varıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebildiği ve şehre en hâkim nokta olan Hıdırlık Tepesine çıkıyoruz. Burada rehberimizin verdiği bilgiler sonrasında 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı’nda gezintiye çıkıyoruz. Gezintimizin ardından öğle yemeğine geçiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Taş Mektep restaurantta, yöresel lezzetlerin tadına bakabilirler (EKSTRA). 17. yüzyılda yaptırılan klasik bir Osmanlı mimarisi olan Kurşunlu Camiisini, İncirli Camii gezip, gümüşçüler çarşısında Telkari takılardan, Suluhan’da havuç lokumuna, erişteye, tarhanaya kadar yöresel ürünlerin bulunduğu çarşılarda alışveriş yapabilirsiniz. Beypazarı’ndaki bu güzel gezintimizden sonra Çerkezköy e dönmek üzere yola çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki PERVA TURİZM  turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Ziyaret Edilecek Yerler

Fiyata Dahil Hizmetler

* Lüks Ulaşım
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*1 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama (akşam yemeği+sabah kahvaltısı)
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehber
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğlen Yemekleri
*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
*Tüm Özel Harcamalar
*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
*Tekne turu

En Uygun Fiyatlar

Kalite Güvencesi

%100 Güvenli Alışveriş

En iyi Tesisler