Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

GÜNÜBİRLİK ULUBAT GÖLÜ GÖLYAZI KÖYÜ MUDANYA TRİLYE

(0 Review)
Fırsat
Sadece140 ₺
Fırsat
Sadece140 ₺

Güvenli Satın Al

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

451
Kontenjan : 40
Tur Detayları

Tur Tarihi: 28.04.04.2019

Kalkış Yeri: SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY VELİKÖY ÇORLU VELİMESE SİLİVRİ MALL OFF

 

  Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra araç içi sıcak,soguk ıkramlarımız eşliğinde yolculugumuz baslıyor Gemlik yakınlarında açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz.Kahvaltı molamız sonrasında Gölyazı’ya doğru hareket ediyoruz. Gölyazı, Ulubat Gölü kıyısına kurulmuştur. Göl kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyüdür. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada Ulubat Gölü, Marmara Denizi’nin güneyinde, Bursa’nın yaklaşık 30 km batısında, 13.500 hektar büyüklüğünde tektonik yapılı sığ bir tatlı su gölüdür. Güneyinde Uludağ’ın uzantısı olan tepelerle kuzeyinde düşük rakımlı tepeler uzanır. Gölün batı yakası Manyas’a kadar devam eden geniş verimli ovalara sahiptir. Göl üzerinde en büyüğü Halilbey Adası olmak üzere irili ufaklı dokuz adet ada bulunmaktadır. Köy meydanında serbest zaman veriyoruz. Verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Bugün doğayla iç içe bir gün geçireceksiniz. Fotoğrafik açıdan güzel kareler yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra, öğle yemeğimizi alıyoruz. Köy meydanında bulunan 450 yıllık çınarın altında çaylarımızı içip, Mudanya’ya geçiyoruz. Osmanlı konaklarını ve Cumhuriyetin ilk adımlarının atıldığı Mudanya Antlaşması’nın imzalandığı Mütareke Binasını gezip,  restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra, 19.yy Osmanlı konaklarını görüp, sahilde yürüyüş ve fotoğraf çekimi için mola veriyoruz göreni büyüleyen Trilye’ye doğru hareket ediyoruz. Dünya’da ilk resimli kilise olarak kabul edilen Kemerli Kilise aynı zaman da Dünya’nın en eski 3. kilisesi olarak gösterilen ve 1.227 yıllık Başmelekler kilisesi olarak da adlandırılıyor. Sonrası Ruhban Okulu, Fatih Camii eski adıyla Aya Tadori 15. yy da yapılmış olan Bizans kilisesi Osmanlı tarafından Trilye Yunanlılardan alındıktan sonra bu kilise camii ye çevrilerek günümüze kadar gelmiş bir yapıdır. Camii ye çevrilmiş olması eserin çok fazla orijinalliğinin bozulmadan günümüze kadar gelebilmesine olanak sağlamıştır. Fatih Camiinden sonra Eski Rum Evlerini gezip, Çerkezköy ’e dönüşe geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki perva turizm turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Ziyaret Edilecek Yerler

Fiyata Dahil Hizmetler

* lüks otobüslerle ulaşım
*Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*Çevre gezileri
*Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde gezi
*Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Müze ve ören yeri girişleri
*Tüm ekstra harcamalar
*Öğlen ve akşam yemeği

En Uygun Fiyatlar

Kalite Güvencesi

%100 Güvenli Alışveriş

En iyi Tesisler