Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

PAMUKKALE KUŞADASI TURU 1 GECE 2 GÜN

(0 Review)
Fırsat
Sadece300 ₺
Fırsat
Sadece300 ₺

Güvenli Satın Al

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

512
Kontenjan : 40
Tur Detayları

Tur Tarihi: 29.06.2018 ÇIKIŞLI

Kalkış Yeri: SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY VELİKÖY ÇORLU VELİMESE SİLİVRİ MALL OFF

 

 

1.Gün: PAMUKKALE-HİERAPOLİS ANTİK ŞEHRİ-KIZILSU-KUŞADASI
Siz degerli misafirlerimizin katılımlarıyle PERVA TURİZM araç  içi ikramları eşliğinde   Pamukkale ye ulaşıyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen terasda gezerken Denizli ovasına hakim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Buradan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Deliğini görerek anlatımlarımızı yapıyoruz. Daha sonrasında Anadolu’nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan Hierapolis Tiyatrosunu ziyaret ediyoruz. Buradaki anlatımlarımızdan sonra ulaşacağımız antik şehrin ana caddesinde Domityanus kapısı ve Latrin binası, fotoğraf molası vererek anlatım yapacağımız yerler arasında. Daha sonrasında şehir surları dışında kalan hamam binası ve Anadolu nun en büyük nekropolünü ziyaret ediyoruz. Bu keyifli gezimizin ardından Pamukkale’nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış, Kızılsuyu ziyaret ediyoruz. Denizli’nin meşhur dokuma fabrikalarında kısa bir mola veriyoruz.  Kuşadası’nda serbest zamanın ardından   otelimize geciyoruz (ALKOÇLAR ADAKULE OTEL )

2.Gün:  MERYEMANA EVİ-7 UYURLAR-EFES ANTİK KENTİ-ŞİRİNCE KÖYÜ-ÇERKEZKÖY
  Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otobüsümüzle hareket ederek Hıristiyanlarca kutsal haç merkezi kabul edilen Meryemana Evi, buradan Kuran-ı Kerim’de isimleri geçen Eshab-ül Kehf ( 7 uyurlar ) mağarasını ziyaret ediyoruz. Sonrasında 100 yıldır kazılan ve daha %10 luk bölümü ortaya cıkarılabilen Efes antik kentini gezmeye başlıyoruz. Gezeceğimiz yerler arasında Odeon, Kuretler caddesi, Latrin, Hamam, Celsus kütüphanesi, aşk evi, Agora, tiyatro sayılabilir. Bu keyifli gezi ardından eski bir Rum köyü olan ve adını meyve şaraplarıyla duyurmuş Şirince Köyüne varış. Burada verilen serbest zamanda  Şarap alış-verişi yapabilirsiniz. Köy ziyaretimiz sonrasında Çerkezköy ’e hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki PERVA TURİZM turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Ziyaret Edilecek Yerler

Fiyata Dahil Hizmetler

* Lüks araçla Ulaşım
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
*Çevre Gezileri
*1 Gece Otelde yarım pansiyon konaklama
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm Öğlen Yemekleri
*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
*Tüm Özel Harcamalar
*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
*Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

En Uygun Fiyatlar

Kalite Güvencesi

%100 Güvenli Alışveriş

En iyi Tesisler