Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

Giriş Yap

Üye Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Ad*
Soyad*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası.

Üyeliğiniz var mı?

Giriş Yap

YEDİGÖLLER ABANT TARAKLI GÖYNÜK TURU

(0 Review)
Fırsat
Sadece280 ₺
Fırsat
Sadece280 ₺

Güvenli Satın Al

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

388
Kontenjan : 40
Tur Detayları

Tur Tarihi: 18.11.2017

Kalkış Yeri: SARAY KAPAKLI ÇERKEZKÖY SİLİVRİ MALL OF

 

 

1.Gün :YEDİGÖLLER-BOLU

 Belirtilen noktalarda bulustuktan sonra araç içi sıcak soguk ikramlar eşliginde yolculugumuz başlıyor yolculugumuzun ardından  Yedigöller Milli Parkına ulaşıyoruz. Doğayla baş başa kalacağınız film platosunu andıran Yedigöller her mevsim bize güzel manzaralar sunuyor. Sizler heyecanlı ve meraklı gözlerle Yedigölleri keşfetmeye çalışırken fotoğraflarımızı çekmeye başlıyoruz. Yedigöllere adını veren Büyükgöl-Kurugöl-Seringöl-Deringöl-Nazlıgöl-Sazlıgöl-İnce Göller den oluşan 7 adet gölü gezip öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Açık ahşap iskeleleri ve manzarasıyla eşsiz huzurlu bir tabiat ortamı sunan Yedigöllerin bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurup, yeşilin veya sonbahar renklerinin her türüyle de gözlerimizi ve kafamızı dinlendiriyoruz. Göller gezimiz sonrasında otele yerleşme,konaklama ve akşam yemeği. 

2.Gün ABANT-MUDURNU-ÇUBUK GÖLÜ-GÖYNÜK-TARAKLI-ÇERKEZKÖY

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, Abant’a doğru yol alıyoruz. Yol boyunca sağlı sollu kıvrılarak orman içerisinden yapacağımız yolculuğumuz nasıl bir doğa harikası ile karşılaşacağımızın sinyalini veriyor bize. Milli park girişinden içeri girip bir yanımızda göl manzarası, çam ağaçlarının nefis kokusu ve güzel görüntüsü diğer yanda orman, kuş sesleri içinde yürüyüşlerimizi yapıyoruz. Faytonla gezebilirsiniz. Dileyenler bol bol fotoğraf çekip gölün tadını çıkarabilir. Ardından Ahilik kültürünün devam ettiği, Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Burada Mudurnu Saat Kulesini, bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı panoramik olarak görüyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Bayazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Mudurnu’daki gezimizi Demirciler Çarşısını gezerek tamamlıyoruz. Bir sonraki durağımız doğal güzelliği ile ve dizi filmlere, sinema filmlere ev sahipliği yapması ile son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Çubuk Gölü olacak. Göl kıyısında yemyeşil tepeye film çekimi için kurulan yel değirmenleri ise gölün doğal güzelliğine ayrı bir güzellik kattığını görüyoruz. Çubuk Gölü gezimizin ardından Osmanlının ilk yerleşimlerinden geleneksel mimarisiyle ünlü Göynük’e varıyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Göynük gezimize başlıyoruz. Gözümüze ilk çarpan yapı olan ve 1922 yılında yapılan Zafer Kulesi ziyaret edeceğimiz ilk durağımız, Gazi Süleyman Paşa Camii ve hamamı, Akşemsettin Türbesi ise bir sonraki durağımız olacak. Bakırcı dükkanlarını ve Göynük

sokaklarını gezip daha sonra eski adı ‘Dablar’ olan ve bugün reklamlardan ‘’Mümkünlü’’ olarak tanıdığımız Taraklı’ya varıyoruz. Mimar Sinan tarafından yaptırılan 493 yıllık Yunus Bey Camii’ni gezip Etnografya galerisine geçiyoruz ve bir dönem okul olaraktan kullanılan tarihi bir konak olan galeride Taraklı evlerinin karakteristik özelliklerini buluyoruz. Taraklı gezimizin ardından dönüşe geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki PERVA TURİZM  turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

 

 

Ziyaret Edilecek Yerler

Fiyata Dahil Hizmetler

– Lüks Otobüsler İle Ulaşım
– Belirtilen Otellerde Konaklama – (1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama)
– İkramlar – (Otobüs İçi İkramlar)
– Çevre Gezileri
– Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

– Kişisel Harcamalar
– Ekstra Turlar
– Öğle Yemekleri
– İçecekler

En Uygun Fiyatlar

Kalite Güvencesi

%100 Güvenli Alışveriş

En iyi Tesisler